Jaka komórka dla seniora?

We współczesnych czasach mało która osoba, mieszkająca na świecie nie ma swojej komórki. A skoro komórka, to głównie smartphone. Ewentualnie, gdy ktoś dysponuje dużym budżetem finansowym, idzie w kierunku iPhona.
klasyczny telefon
We współczesnych czasach mało która osoba, żyjąca na świecie nie posiada swojego telefonu komórkowego. A skoro telefon komórkowy, to najczęściej smartphone. Ewentualnie, gdy ktoś dysponuje znacznym budżetem finansowym, wybiera iPhona.

telefon
Autor: Indi Samarajiva
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno dla młodzieży jak i osób dojrzalszych, telefon komórkowy jest obecnie nieodzownym urządzeniem we współczesnym świecie. Tyle, że młodzi mają nieco inne oczekiwania co do telefonów komórkowych niż starsi.
Młodsi ludzie pragną posiadać wszystko tu i teraz- pod tym adresem szybko uzyskasz podpowiedź.

istotne jest więc, by posiadać stałe podłączenie do Internetu, przez który mogą połączyć się z istotnymi dla nich aplikacjami i portalami www. Z kolei komórka dla seniora ma być prosta w budowie i łatwa w jej obsłudze za pośrednictwem przycisków a nie palców ręki – jak to w przypadku smartfonów, a same przyciski muszą być na tyle duże, żeby były dobrze widoczne i nie sprawiały problemów przy ich użytkowaniu.

Chcąc więc zwiększyć dochody ze sprzedaży warto, żeby producenci przy projektowaniu następnych modeli zwrócili uwagę na potrzeby nie tylko młodych, ale także starszych ludzi, których coraz więcej wchodzi w świat nowych technologii i używa jej na co dzień.